PL | CZ
Morávek systémy s.r.o. | www.omitniky.pl
SYSTEM LISTEW DO TYNKOWANIA SYSTEM LISTEW DO TYNKOWANIA SYSTEM LISTEW DO TYNKOWANIA SYSTEM LISTEW DO TYNKOWANIA
System listew do tynkowania - film

Zachęcamy do obejrzenia filmu na YouTube, prezentującego pracę z naszym systemem listew.

Chcę złożyć zamówienie

Dystrybucją naszych produktów na terenie Polski zajmuje się: Waldemar Goławski, ul. Nad Potokiem 62, 57-350 Kudowa – Zdrój. W przypadku składania reklamacji, reklamowane produkty przyjmuje dystrybutor.

Termin dostawy produktów wynosi 15 dni. Wysyłka za pobraniem jest realizowana przez firmę kurierską, koszty przesyłki 35,- PLN + 21% VAT i zostaną doliczone do ceny zamawianego towaru.

ZESTAW MAJSTERKOWICZ - 10 m2
W skład zestawu wchodzą:
4 listwy ze stali nierdzewnej o dł. 200cm, 4 listwy ze stali nierdzewnej o dł. 50cm, 1 listwa ze stali nierdzewnej o dł. 100cm, 5 szt. łączników pozwalających przedłużyć listwy do 250cm, 23 szt. wkrętów 6x70mm, 25 szt. podkładek wyrównujących

Cena 515,- PLN + 21% VAT
szt
ZESTAW PROFESJONALNY - 12 m2
W skład zestawu wchodzi:
5 listew ze stali nierdzewnej o dł. 200cm, 5 listew ze stali nierdzewnej o dł. 50cm, 1 listwa ze stali nierdzewnej o dł. 100cm, 6 łączników pozwalających na przedłużenie listew do 250cm, 28 szt. wkrętów 6x70mm, 30 szt. podkładek wyrównujących.

Cena 644,- PLN + 21% VAT
szt
ZESTAW INDYWIDALNY
Na życzenie Państwa przygotujemy zestaw indywidualny, który składać się będzie bądź z niektórych poniżej wymienionych listew i akcesoriów albo z jednego z naszych zestawów rozszerzonego o dodatkowe listwy. Tę możliwość polecamy w przypadku , tynkowania bardzo wysokich powierzchni. Listwy za pomocą łączników możemy przedłużać, i w ten sposób możemy przygotować do tynkowania powierzchnie o jakiejkolwiek wysokości.

W przypadku zakupu większej ilości naszych produktów, oferujemy korzystniejsze warunki płatności.

Listwa ze stali nierdzewnej o dł. 200 cm z łącznikiem
Cena 85,- PLN + 21% VAT
szt
Listwa ze stali nierdzewnej o dł. 150 cm z łącznikiem
Cena 80,- PLN + 21% VAT
szt
Listwa ze stali nierdzewnej o dł. 100 cm z łącznikiem
Cena 64,- PLN + 21% VAT
szt
Listwa ze stali nierdzewnej o dł. 50 cm
Cena 32,- PLN + 21% VAT
szt
Łącznik
Cena 5,90 PLN + 21% VAT
szt
Podkładka wyrównująca
(o grubości 8 mm)

Cena 1,40 PLN + 21% VAT
szt

Uwaga: W przypadku zamawiania listew dodatkowych, należy sprawdzić odpowiednią ilość wkrętów i podkładek wyrównujących (na listwę o dł. 50cm, potrzebujemy dwa wkręty i dwie podkładki wyrównujące, natomiast na listwy o dł. 200, 150 i 100cm potrzebujemy trzy wkręty i trzy podkładki wyrównujące).
Grubość listwy wraz z podkładką wynosi 18 mm, grubość samej listwy - 10mm.

CENA PRODUKTU z VAT i kosztów przesyłki: ,- PLN

Uwaga: w przypadku gdy Kupujący jest płatnikiem podatku VAT i chciałby rozliczyć transakcję jako WNT (wewnątrzwpólnotowe nabycie towarów), prosimy o informację na e-mail firmy: info@omitniky.cz

Imię i nazwisko:*
Firma:
REGON: NIP:
Ulica i numer domu:*
Miasto:*
Kod pocztowy:*
E-mail:*
Nr telefonu:*
Jak się Państwo dowiedzieli o nas?
Akceptuję Regulamin.
FORMY PŁATNOŚCI:


Płatności za pomocą karty płatniczej przebiegają za pomocą bramki płatniczej GoPay, należącej do firmy GOPAY (sp. z o.o.). Firma GOPAY posiada zgodę na prowadzenie działalności rozliczeniowej i rozrachunkowej. Spółka podlega nadzorowi Narodowego Banku Czeskigo oraz Ministerstwa Finansów Czech. Transakcje płatnicze są zabezpieczone nowoczesnym systemem 3D Secure.